O nás:

Proč stavět s námi:

-nejmodernější solné jeskyně postavené z nejkvalitnějších solí

-možnost pořízení solné jeskyně na splátky -financování zajištěno  přímo od nás

-žádné zálohy před začátkem stavby

-bezkonkurenční cenová dostupnost

 

Patříme mezi největší dodavatelé staveb solných jeskyní, působíme na trhu již od roku 2006, za tuto dobu jsme vybudovaly reference po celé Evropě. Naše firma se zabývá kompletní dodávkou a výstavbou solných jeskyní na klíč. Solné jeskyně jsou budovány specialisty společnosti  Natural Salt Cave  s.r.o. a jsou konstruovány tak , aby dělaly umělecký dojem a při tom poskytovaly výjimečnou atmosféru.
Naše solné jeskyně jsou vybudovány pouze z přírodních materiálů, z velkého množství  Himálajských solných krystalů a ze soli z Mrtvého Moře v přírodní podobě . Právě toto složení zajišťuje maximální pozitivní účinek pro vaše zdraví a duševní pohodu.Jsme přímými dovozci himalájské soli z Pákistánu, proto dokážeme nabídnout vždy příznivou cenu za stavbu kompletní solně jeskyně.

Co je solná jeskyně?
 
Solná jeskyně je relaxační ozdravné zařízení , nahrazující  lidem pobyt u moře, sloužící k relaxaci, regeneraci a jako doplňková léčba různých onemocnění. Základní myšlenkou vzniku solných jeskyní je "přenést" a využít prostředí, které je lidskému organismu prospěšné. Toto prostředí napodobující přímořskou mikroklima, je zvláště bohaté na minerály a stopové prvky, které jsou mimořádně potřebné pro posílení zdraví a organismu.
Naše pravá Solná jeskyně je ideální pro jednu z uznávaných léčebných čistě přírodních metod. Tím, že je v ní trvale udržována pro člověka ideální teplota i vlhkost vzduchu, vysoká ionizace, na minerály bohatá mikroklima a téměř nulová koncentrace alergenů, dokáže snížit vzplanutí akutního stavu alergických onemocnění. V akutním období dokáže zmírnit reakce na alergen, případně zredukovat medikaci a výrazně posílit dýchací cesty i celý imunitní systém.

Máte zájem o cenovou nabídku na stavbu solné jeskyně? Vyplňte formulář a my Vám co nejdříve  zpracujeme cenovou nabídku na 4 typy solných jeskyní