Zabýváme se  výstavbu nejmodernějších solných jeskyní  s maximální vybaveností

Solné jeskyně stavíme tak, aby svým zaměřením obsáhly co nejširší spektrum klientů , aby obsahem minerálů, stopových prvků, vhodné vlhkosti a záporné ionizace byly vhodnou léčbou pro všechna onemocnění a problémy, kterým solná jeskyně může pomoct, kterým přímořské mikroklima a unikátní prostředí prospívá.

Stavíme jeskyně všech rozměrů, při stavbě myslíme i na ty nejmenší, proto každá jeskyně by měla být vybavena i dětským koutkem,kde si děti můžou hrát a tak nerušit dospělé od své relaxace.Vždy je však pro nás kvalita a spokojenost zákazníků na prvním místě. Naší specialitou jsou především solné stropy, pokryté silnou vrstvou nakrystalizované jodové soli, které zvyšují účinnost solné jeskyně, dále světelné a vodní efekty jako je hvězdné nebe, vodopády či vodní studně s vyvíječi solné mlhy

Výtvarnou podobu interiéru řešíme ve spolupráci s individuálním přáním každého zákazníka.Dáváme prostor vašim požadavkům a snažíme se vždy vytvořit originál, který bude vyhovovat vašim představám.

Poradíme Vám s praktickou přípravou pro vznik solné jeskyně. Poradíme, jak nastartovat co nejúspěšnější provoz solné jeskyně.

Stavíme solné jeskyně jak pro komerční účely,tak pro soukromé využití.

 

 

 


Solná jeskyně.
Pod tímto pojmem si stále spousta lidí nedokáže vytvořit konkrétní představu.
Stále spousta lidí netuší, k čemu slouží, komu pomáhá, jak vypadá.

Na druhé straně je spousta lidí, kteří ji navštívili již nesčetněkrát.

Spousta lidí, kteří objevili tento malý zázrak a našli v něm nejen kouzelnou ralaxaci, ale zejména úlevu od svých různorodých potíží, kteří zjistili, že sůl je skutečně nad zlato.

 

 

 

Solné jeskyně ve všech svých podobách nalezneme dnes již po celé republice. V posledních letech se tento trend vysoce rozvíjí a nabízí svým klientům stále dokonalejší podobu. Jsou to zejména dobré zkušenosti a přívětivé ohlasy lidí, které dávají vznikat dalším a dalším oázám zdraví a duševní pohody.

Stále je však mnoho míst, kde lidé tuto možnost nemají.

Mnoho míst, kde toto zařízení chybí nebo je nabídka nedostatečná.

 

 

Právě v těchto místech se nabízí perspektivní podnikatelský záměr, záměr zbudování nové solné jeskyně, která by uspokojila potřeby řad klientů, kteří ji vyhlédavají z nepřeberného množství důvodů.
A je na vás, zda tuto možnost využijete. Je na vás, zda se právě vy stanete majiteli nové solné jeskyně, která uspokojí i ty nejnáročnější klienty.