Proč právě solnou jeskyni se solným stropem?

 

Naše solné jeskyně se vyznačují velmi silným mikroklimatem co do zasolení organizmu. Díky obsahu velkého množství kombinací solí ze kterých jsou postaveny a především svým solným stropům!Ty jsou pokryté silnou vrstvou nekrystalizované  jodové soli(až 2cm), tím se liší od většiny ostatních solných jeskyní, které mají stropy tvořeny pouze sádrou či umělé vymodelovanými krápníky , které jsou tvořeny chemickou montážní pěnou.Proto jsou naše solné jeskyně vyhledávané mezi zákazníky a  více jak konkurence schopné.

 

 

O solných jeskyní

 Solná jeskyně je relaxačně ozdravné zařízení nahrazující lidem pobyt u moře, sloužící k jejich relaxaci, regeneraci a jako doplňková léčba různých onemocnění.
Základní myšlenkou vzniku solných jeskyní je „přenést“ a využít prostředí, které je lidskému organismu prospěšné. Toto prostředí napodobující přímořské mikroklima je zvláště bohaté na minerály a stopové prvky tolik potřebné pro posílení zdraví organismu.

Naše solno-jodové jeskyně jsou vybudováné pouze z přírodních materiálů, z velkého množství soli z Mrtvého moře v přírodní podobě, z mineralizované jodové soli z Klodawy a z Himalayských solných krystalů. Právě toto složení zajišťuje maximální pozitivní účinek na vaše zdraví a duševní pohodu.

Odborné lékařské posudky přirovnávají opakovaný pobyt v solné jeskyni k pobytu u moře. Shodují se, že pobyt v solné jeskyni působí jak pro prevenci tak léčbu, regeneraci a mírnění projevů řady nemocí.